TOP 5 vianočných darčekov pre rybára

Vianoce už klopú na dvere a naši najbližší už rozmýšlajú ako potešiť kaprára, ktorého majú doma.

Nebudeme si klamať, ale kaprárina je náročne hobby. Trh ponúka veľké množstvo produktov a samotný kaprár sám niekedy nevie aký produkt si má zakúpiť. Dilema, ktorú prežívajú naši blízki je tým pádom  oveľa ťažsia.

V tomto článku pre vás vyberiem 5 produktov, ktoré som mal možnosť vyskúšať, ktoré ma zaujali a určite potešia každého kaprára pod vianočným stromčekom.

 

GIANTS FISHING 5 SEASON EXT CAMO SLEEPING BAG

Spacák, ktorý ma zaujal najprv vzhľadom. Kamuflážne prevedenie je proste TOP, pričom táto vrstva je nepremokavá. Vnútorná vrstva je tvorená microfleecom čiernej farby, tento microfleece vám zaručí príjemné teplo aj v chladnom počasí. Spomeniem aj priečinok na mobilný telefón alebo doklady, či vankúš, ktorý je súčasťou spacáku.

Tento spacák si viete zakúpiť už od 89,90€ (aktuálna zľava na stránke www.prekaprarov.sk)

2202a-camo-spacak

https://www.prekaprarov.sk/eshop/extra-vypredaj-vystava-kosice/38463-vystava-ke-giants-fishing-5-season-ext-camo-sleeping-bag  

 

NAVIJÁK SONIK – VADERX 8000

Ďalší perfektný vianočný darček je určite naviják Sonik Vaderx 8000. Tento naviják som dokonca osobne skúšal pri vode a možem povedať, že určite poteší každého kaprára. Tento naviják v elegantnom čiernom prevedení je dodávaný s náhradnou cievkou. Kaprárov poteší výkonná predná brzda. Pomer kvalita vs. cena je vynikajúca.

Naviják zakúpite za cenu 84,75€

4664-vaderx-reel-01

https://www.nikl.cz/p4664-navijak-sonik-vaderx-8000.php

 

STARBAITS SESSION 50KG MINCÍR

Mnoho kaprárov má už svoje navijáky a prúty vyšperkované do detailov. Preto ako ďalší perfektný darček vyberám túto krásnu  štýlovú váhu. Táto masívne vyzerajúca váha bude vynikať na trojnožke pri vážení každého úlovku.  Mechanická váha odváži úlovky až do 50 kg.

Cena váhy je 21,50€

1147d-session-50kg

https://www.prekaprarov.sk/eshop/podlozky-saky-vahy-a-vaziace-tasky/vahy-a-vaziace-trojnozky/29869-starbaits-session-50kg-mincir

 

STARBAITS T-SHIRT „PROBLEM SOLVED“ TRIČKO A MIKINA

A čo tak oblečenie? Starbaits si načasoval novinku fakt v perfektnom čase. Osobne sa mi páči práve tento model PROBLEM – SOLVED. Tričko, ktoré vkusne zobrazuje práve to prečo chodíme na ryby. Každý problém sa vyrieši vyvetraním pri rybačke. Okrem vtipného obrázku sa mne osobne páči aj farebné prevedenie.

 

Cena trička: 13,10€

Cena mikiny: 37,95€

0bdcf-solved

https://www.prekaprarov.sk/eshop/oblecenie-a-obuv/tricka-kosele-a-mikiny/38112-starbaits-t-shirt-problem-solved-tricko

https://www.prekaprarov.sk/eshop/oblecenie-a-obuv/tricka-kosele-a-mikiny/38114-starbaits-hoodie-problem-solved-mikina

 

HEAT HOLDERS PÁNSKE PONOŽKY

Opäť si si našiel pod stromčekom ponožky? Jeden zo štandardných darčekov, ale čo tak potešiť svoju polovičku práve kvalitným párom, ktoré ponúkaju práve ponožky od HEAT HOLDERS. Tieto termoizolačné ponožky dokonale udržia teplo od chladu. Milé ženy a frajerky, to sa bude na vás v dobrom spomínať pri vode a čakaní na záber ak vaši rybári budú mať nohy v teple.

Cena za pár: 10,95€

05af7-heat-holders

https://www.prekaprarov.sk/eshop/oblecenie-a-obuv/rukavice-a-ponozky/31253-heat-holders-panske-ponozky-39-45

Najnovšie články

Lovné miesta

V rámci príprav sme odkontrolovali jednotlivé lovné miesta, ktoré sú v poriadku a nás čakajú ďalšie prípravy na pretek. Lovné miesto 1 Lovné miesto 2

Čítať »