Stojany Giants Fishing pre rok 2020

S novinkami firma Giants Fishing rozhodne neskončila. Už sme písali o taškovine a púzdrach, no nesmieme zabudnúť na ďalšie novinky. Vybrali sme si stojany, ktoré sú pre nás zákazníkov prepracované do detailu a sú dostupné v priaznivých cenach. 

Stojan Compact Rod Pod 3 Rods

Malý, kompaktný stojan je vďaka svojím prepravným rozmerom perfektný na rýchle rybačky. Konštrukcia je kombináciou ocele a hliníkovej zliatiny. Stojan je určený pre 3 prúty. Rozmery stojana sú 85x40x47 cm a hmotnosť celého stojana je len 1,4 kg. 

Stojan Rod Pod Gaube 3 Rods

Tak tento stojan ma úplne dostal. Stojan na 3 prúty s konštrukciou z hliníkovej zliatiny je dodávaný v pevnom tubusovom obale. Čo vás prekvapí, je rýchle rozloženie a zloženie. Rozmery stojana sú 79x47x57 cm a hmotnosť celého stojana je 2,8 kg.

 

Najnovšie články

Vydarená jarná výprava

Naša prvá tohtoročná rybačka mimo Košického Carp Marathonu viedla na štrkovisko Krásna. Miesto sme mali vytipovane a dúfali sme, že bude voľné. V piatok poobede

Čítať »

Priebeh preteku

23.4.2023 Vylosované lovné miesta Začali sme losovaním. Nasledoval presun na lovné miesta a momentálne sa tímy pripravuju na kontrolu povinnej výbavy. Prvá bodovaná ryba preteku

Čítať »