Stinky baits a ich produkty

Česká značka Stinky vznikla v roku 2016. Z pôvodného plánu vyrábať boilies pre vlastnú spotrebu a úspechoch pri love kaprov vznikli po 7 rokoch finálne produkty, ktoré sú ponúkané zákaznikom.

Keďže sa Stinky zameriava na kvalitu a nie na kvantitu, v ich ponuke nájdeme zopár príchuti. Okrem boilies sa firma zameriava na výrobu tigrieho orechu.

Fermentovaný tigrí orech si viete zakúpiť v 150g baleniach. Je to jumbo vezia, ktorá je vhodná pre použitie ako nástrahu. Tieto balenia sú dodávané v príchutiach natural, glm a ananás.

Fermentovaný tigrí orech s príchuťov chilli je dodávaný v 80g balení. V 2kg balení nájdete mix rôznych veľkostí, ktoré je dodávane v praktickom vedierku.

Poďme sa ale pozrieť na boilies, ktoré sú delené na hotové boilies, boosted boilies a plávajuce boilies.

Príchuť JUMBO BOILIE SLANÁ OLIHEŇ 

Hotové boilies bolo vyrobené ako selektívne nástraha, ktoré obsahuje množstvo proteinov, aminokyselín a vitamínov. Prednosťou tohto boilies je veľké množstvo tekutých surovín, ktoré sa výborne rozpúštajú v studenej vode. Boosted verzia je vhodná pre rýchle chytanie, keďže je zaliate tekutými zložkami.

Pop Up boilies

V ponuke sú 2 príchute plávajucich boilies a to LUCKY FRUITS a SECRET STRAWBERRY. Tieto popky sú zložené mixom esencií. Lucky Friuts obsahuje päť rôznych esencií. Medzi hlavné patrí mango, marhuľa a aníz. Secret Strawberry pozostáva zo štyroch druhov esencií, v ktorých dominuje jahoda a cesnak.

O kvalite boilies a popiek svedčia aj vyslovene krásne ryby z kategórií 20+ kg, ktoré sa chytili na boilies a popky.

Ak vás tieto produkty zaujali, nezabudnite navštíviť stránku www.stinky.cz.

Najnovšie články

Ťažký boj na štrkovisku

Minulý týždeň sme absolvovali výpravu na štrkovisku neďaleko Košíc. Naše lovné miesto sme mali vopred vytipované. Po úvodnom dni chytania sme dostali aj prvé pípance,

Čítať »

Tatranský kapor 3. ročník

V termíne 14-17.9.2023 sme sa mali možnosť zúčastniť tretieho ročníka Tatranského kapra, ktorý sa usporiadal na VN Vrbov. Rybník č.2 je s režimom CHaP slušne zarybnený kaprom,

Čítať »

Širavský kolotoč

7 dni ubehlo ako voda na Zemplínskej Šírave, kde som bol s priateľmi na ,,dovolenkorybačke’’a musím povedať, že ani sa mi nesnívalo o takej to

Čítať »