Stinky baits a ich produkty

Česká značka Stinky vznikla v roku 2016. Z pôvodného plánu vyrábať boilies pre vlastnú spotrebu a úspechoch pri love kaprov vznikli po 7 rokoch finálne produkty, ktoré sú ponúkané zákaznikom.

Keďže sa Stinky zameriava na kvalitu a nie na kvantitu, v ich ponuke nájdeme zopár príchuti. Okrem boilies sa firma zameriava na výrobu tigrieho orechu.

Fermentovaný tigrí orech si viete zakúpiť v 150g baleniach. Je to jumbo vezia, ktorá je vhodná pre použitie ako nástrahu. Tieto balenia sú dodávané v príchutiach natural, glm a ananás.

Fermentovaný tigrí orech s príchuťov chilli je dodávaný v 80g balení. V 2kg balení nájdete mix rôznych veľkostí, ktoré je dodávane v praktickom vedierku.

Poďme sa ale pozrieť na boilies, ktoré sú delené na hotové boilies, boosted boilies a plávajuce boilies.

Príchuť JUMBO BOILIE SLANÁ OLIHEŇ 

Hotové boilies bolo vyrobené ako selektívne nástraha, ktoré obsahuje množstvo proteinov, aminokyselín a vitamínov. Prednosťou tohto boilies je veľké množstvo tekutých surovín, ktoré sa výborne rozpúštajú v studenej vode. Boosted verzia je vhodná pre rýchle chytanie, keďže je zaliate tekutými zložkami.

Pop Up boilies

V ponuke sú 2 príchute plávajucich boilies a to LUCKY FRUITS a SECRET STRAWBERRY. Tieto popky sú zložené mixom esencií. Lucky Friuts obsahuje päť rôznych esencií. Medzi hlavné patrí mango, marhuľa a aníz. Secret Strawberry pozostáva zo štyroch druhov esencií, v ktorých dominuje jahoda a cesnak.

O kvalite boilies a popiek svedčia aj vyslovene krásne ryby z kategórií 20+ kg, ktoré sa chytili na boilies a popky.

Ak vás tieto produkty zaujali, nezabudnite navštíviť stránku www.stinky.cz.

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »