Skúsili sme spodové prúty Deluxe Carp Spod

Minuloročná novinka, spodový prút Deluxe Carp Spod prešla naším testom a my môžeme zhodnotiť kvalitu prútov. Do naších rúk sa dostal 10ft a 12ft model.

Prúty nás zaujali v prvom rade cenou, pretože Giants fishing je známy cenovo dostupnými a zároveň kvalitnými produktami. Cena týchto prútov sa pohybuje na sume 60 €, čo je celkom fajn. Prút je postavený na grafitovom blanku s čiernym dizajnom. Výhodou prútov je aj rukoväť, pretože táto rukoväť je konický zakončená a tým pádom sa pri nahadzovaní budete môcť „oprieť“ do prútu.

Maťo si vybral 10ft verziu, ktorej hlavná výhoda je z jeho pohľadu výborna transportná dĺžka. Túto verziu oceníte pri krátkych rybačkách a kŕmení pod 100m. Naplnený spomb lieta bezproblémov a pri zaklipovaní vlasca dosahujete bezproblémov presné náhody na vami vybraté lovné miesto.

Rišo si skúsil 12ft verziu, pretože jeho rybačky s potrebným nahadzovaním sú často za hranicou 100m. Opäť môžeme kľudne zhodnotiť, že aj tento model spĺňa potreby kvality. Avšak ak potrebujete ušetriť pri transporte, 12 ft verzia je dostupná aj ako trojdiel s rovnakými vlastnosťami. Čiže je si z čoho vyberať.

Všetky tieto prúty sú dostupné na stránke www.hobby-g.com.

 

Ilustračné foto Jakuba Fabiána

 

 

 

 

Najnovšie články

Ďalšia vydarená rybačka

Ahojte, práve som absolvoval rýchlu 24 hodinovú vychádzku na Svitské kaprové Jazero. Keďže som tam chytal prvýkrát nemal som veľké očakávania ale opak bol pravdou

Čítať »