Rok 2020 s Pirkobaits

Značka Pirkobaits sa stáva veľmi obľúbenou medzi rybármi. Filozofia Andreja Kochana je poskytnúť zákazníkom nástrahu a návnadu vo vysokej kvalite a zároveň v priaznivej cene. Ako vníma túto sezónu Andrej?

Andrej ako hodnotíš sezónu 2020?

Sezóna pomaly končí a ciele, ktoré som dal na začiatku sezóny boli, že sa uloví 75 kaprov cez 20kg a jeden cez 30kg. Nakoľko boli v tento roķ obmedzené výpravy do Maďarska a iných krajín, kde chodí mnoho rybárov zo stredného a východného Slovenska, hlavne na jar, keď je ešte nemožne v týchto regiónoch chytať, vyzeralo to nedobre. Ďalším vrtochom počasia nedávno sa začali vzďaľovať ešte viac. V súčasnosti je ulovených už 66 kaprov cez magickú hranicu a traja cez 30 kg. Ostáva však ešte čas a verím, že sa ešte nejaké rybárom podarí zdolať.

 

         

Boilies Pirkobaits si obľúbilo kopec ľudí, o čom svedčia aj neustále zverejňovanie ďalších a ďalších úlovkov. Ako to vnímaš ty ?

Som veľmi rád za zvyšujúcu sa priazeň rybárov, ktorá je pre mňa tou najväčšou odmenou. Preto ,lebo môj cieľ bol pre bežných rybárov ponúknuť nástraha a návnadu top kvality v ,,ľudskej “ cene. Hlavne pre tých ,ktorí chodia k vode menej ,nemíňajú veľké množstvá a nedostanú sa tak k priaznivej cene od iných značiek. V PBS je totiž cena za kilo rovnaká ,ako pri odbere väčšom, teda najnižšia možná už pri minimálnych odberoch.

Čo si pripravuješ pre svojich zákazníkov pre rok 2021?

Na novú sezónu už budú PBS produkty dostupné v plnej miere nakoľko sme ešte dolaďovali konzerváciu ,keďže niektorý boilies plesnivel. Jednoducho som volil zložitejšiu cestu ,ale nezabil som to, na čom si v nástrahe a návnade zakladám. Formou noviniek v PBS nepôjdeme, ale príde ešte nová cela rada v štyroch príchutiach. Tá však až v roku 2022. Samozrejme v prípade záujmu sa bude k nej vedieť rybár cezo mňa dostať.

Zdroj: FB- Andrej Kochan

Najnovšie články

Trakker DB7-R Bite Alarm Set 3+1

Veľkým pokrokom v rámci značky Trakker je ohlásenie noviniek v oblasti hlásičov. Prvé náznaky tejto novinky boli verejné začiatkom leta na instagrame. Táto značka produkuje

Čítať »

Holdcarp DIGITAL Smart Cradle

S vynikajúcim nápadom prišla značka Holdcarp a tým je jedinečná vanička pod rybu Digital Smart Cradle. Čiže jednoducho povedané vanička, ktorá nielen chráni bezpečnosť ulovenej

Čítať »