Prosím o pomoc

Dostali sme nasledujúcu správu, ktorú musíme zverejniť:

“ Ukradli nam rybarske udice zn. Shimano beastmasteri stary model fialove s navijakmi shimano ultegra xsa, signalizatori attx, vydlicky solar, puzdro s 4mi cievkami, a shimano xxl taska s bizuteriou..na irkutskej ulici.. ak by niekto nieco zistil dajte nam vediet odmena ista.“

 

Ak máte akékoľvek informácie kontaktujte správou Mišku TU

Najnovšie články

Vrbov Carp Cup 2026

Aj tento rok som sa zúčastnil odhodového preteku Vrbov Carp Cup, ktorý organizuje Števo Merčo Merčák na revíry VN Vrbov 2. Spoločne so Zuma Carpteam

Čítať »

Úvodne vychádzky na rieku

Úvodné vychádzky na rieku boli o hľadaní miest, kde som ešte nechytal. Rozpustné boilies zafungovali a okrem kontaktu s jalcom sa mi podarilo chytiť aj

Čítať »