Posledná marcová nedeľa

Vybehol som na krátku 12 hodinovú rybačku. Predpoveď počasia bola ideálna, krásnych 20*C, jednoducho ideálne na rybačku v marci . Hneď ráno som prišiel na rybník a našiel som si miesto. K záberu som sa nedopracoval, tak som sa rozhodol pre zmenu. Po tejto zmene som začal sledovať vodnú hladinu. Udice ostali nenahodené a pri sledovaní vodnej hladiny som spozoroval ako sa pri prekážke prevalil kapor. Cítil som, že to miesto bude niečím zaujímavé, tak som si všetko pripravil . Pred nahodením som ešte šiel skontrolovať lovné miesto. voda bola úplne čistá, preto som zvolil montáž D- rig s fluocarbonom.  Miesto som si zakŕmil guličkmi Krillic. Nahodil som prúty a veril, že sa ryba na lovné miesto ešte vráti. 
Po 3-4 hodinách pomaly to začalo pípať . Ryba pomaličky ťahala, cítil som , že to nebude malá ryba. Už pri brehu som spozoroval , že na druhej strane je krásny šupináč.
Po 15 minútovom boji som kapra podobral a jeho váha po odvážení ukázaal krásnych 15,77 kg. Potešil som sa, pretože po prvotnom sklamaní a zmene miesta prišiel tento krásny šupík. Určite sa sem ešte vrátim, pretože na tomto jazere plávu  ďalšie krásne ryby.
A poslednom rade sa chcem poďakovať značke Carp Only za skvelé boiliesi a Carpfishingtime.sk za podporu!
Galéria:

Najnovšie články

Prvá návšteva Bledu

Nová sezóna nám klope na dvere a keďže naše revíri ešte zývaju prázdnotou rozhodli sme sa uskutočniť našu vôbec prvú zahraničnú výpravu. Vybrali sme si

Čítať »