Podberák Deluxe Landing Net Rubber

Naše rybárske výpravy sa čoraz viac odohrávajú na vode. Kaprári svoje nástrahy vyvážajú a zároveň svoje úlovky zdolávajú z člna. Často sa počas takejto „zdolávačky“ využívajú podberáky s pevnou hlavou. Giants fishing predstavil svoj nový podberák s názvom Deluxe Landing Net Rubber. Práve tento podberák využijú kaprári vyslovene pre lov z člna prípadne počas lovu v silne zarastených miestach. A práve silná obrúč nám často pomôže k dokonalému podobratiu úlovku.

                                          

Výhodou tohto podberáku je jednoznačne pogumovaná sieťka, ktorú oceníte hlavne z dôvodu lepšieho sušenia a zároveň zabránite zápachu po rybačke. Spomeniem, že oká sieťky sú o priemere 8 mm.

Rozmery hlavy sú praktické, keďže sú 85×75 cm a hĺbka sieťky je 75 cm. Celková váha je 1,57 kg, čo rozhodne nie je veľa.

Poslednou výhodou je možnosť využitia dvoch teleskopických rukovätí. Tá kratšia je v dlhá 60 – 100 cm a dlhšia rukoväť má rozmer 105- 180cm.

Eshop :

www.hobby-g.com

www.prekaprarov.sk

 

 

 

 

 

Najnovšie články

Lovné miesta

V rámci príprav sme odkontrolovali jednotlivé lovné miesta, ktoré sú v poriadku a nás čakajú ďalšie prípravy na pretek. Lovné miesto 1 Lovné miesto 2

Čítať »