Obľúbená štrkovňa

V strede týždňa som sa vybral na svoju obľúbenú štrkovňu. Po príchode na predom vytypované som sa rozbalil,Počas toho som videl pár kaprošov sa vyhodiť na hladinu. Myslel som si,že ryba bude aktívna.

No od známych čo boli na jazere som mal Info že ryba není moc pri chuti. Nevzdával som sa a moje montáže išli do vody čo najskôr. Celkovo sa mi podarilo chytiť 4 kaprov od 4,6 kg do 7,4 kg jedného pekného kapra som stratil v prekážke. Lovil som na dvoch miestach,jedno som mal pri zlome kde voda padala z 40 cm do 2,5 m a druhe miesto som mal malú lavicu V hĺbke 3,5 m z ktorej sa mi podarilo urobiť najviac záberov. Na kŕmenie som používal boilies radi clasic oliheň /mušľa zaliate csl oliheň + k tomu som dával partiklovy mix repky,kukurice a 10 mm halibutovich peliet. Kŕmil som koberec 5*5 m . Ako nástrahu som používal 2*20 mm extra tvrdé gule BIOSQUIDU ku montáži som ešte dával na pva niti 5 guličiek Biosquidu. Toľko z mojej krátkej výpravy, ktorá netrvala ani 72 hodin ale aj tak som si ju poriadne užil. Ďakujem za prečítanie za každý kladný komentár a radu.Tak nabudúce.Majte sa pekne a nech Vám to piipa…..

 

Fotky:

Najnovšie články

Sponzori preteku

Predstavenie sponzorov preteku. Sektor Individuálne ceny Prvý ulovený kapor nad 10 kg Wild Carp Baits www.wcb.sk Posledný ulovený bodovaný kapor Úlovky z košických vôd FB:

Čítať »

Online registrácia na pretek

Váš záujem zúčastniť sa preteku potvrdíte vyplnením online formulára. Možnosť prihlásiť sa na pretek je do 30.12.2022. Po odoslaní vyplneného formulára vám príde potvrdzujúci email.

Čítať »