Krátka jesenná návšteva

V nedeľu som sa rozhodol vybehnúť k vode a využiť posledné teplé dní. Keďže v pondelok ma čakali pracovné povinnosti na lov som mal len pár hodín. Takéto krátke vychádzky nebývajú často úspešne.

         

Preto som musel zvoliť atraktívne kŕmenie. Mix peliet, boilies a tigrieho orechu je vždy správnou voľbou. Tento mix som si deň pred rybačkou zalial Csl-kom s príchuťou krill. Poobede som sa konečne dostal k vode a keďže bola nedeľa mal som viac možností kam si sadnem, rybník bol skoro prázdny. Rozhodol som sa využiť posledné slnečnú lúče a vybral som si plytšiu časť jazera. Pripravil som si prúty a nakŕmil lovné miesta.

         

Túto krátku výpravu som odchytal na montáž Ronie Rig s mojimi obľúbenými popkami citrux a pepper. To sa mi ukázalo ako správna voľba. Asi po 3 hodinách prichádza prvá jazda a v podložke konči krásna ryba. Pomaličky sa začínalo stmievať a ja som sa začal baliť v tom prišiel opatrný záber, ale rybu sa mi nepodarilo dostať na breh. Po tomto zábere som si povedal, že si môj pobyt pri vode ešte o hodinku predĺžim.

Po pol hodinke prišiel ďalší opatrný záber, ale tento krát s happy endom a v mojej podložke končí ďalší krásny lysec. To bola pre mňa už bodka za touto rybačkou a ja som mohol ísť spokojný domov.

Pre Carpfishingtime.sk

Števo Nagy

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »