Je kvalita oblečenia dôležitá? Lifestyle – Carpstyle

Posledné obdobie kaprárina nieje len o úlovkoch, kvalitnej výbave či výpravách do zahraničia. Z kapráriny sa stáva životný štýl. Fotky s menším kapríkom na netradičných miestach, či trend štýlového oblečenia.

Práve na štýlove oblečenie sa zamerám v tejto recenzii.  Začiatkom tohto roka prišli chalani z Lifestyle- Carpstyle so sériou kvalitného oblečenia. Tričká, mikiny či tepláky v hnedej a zelenej farbe sú vyrábané na Slovensku.

Keď som si zobral do ruky tričko potešil ma na dotyk príjemný materiál. Výrobca uvádza, že sa jedná o 100% bavlnu, čo je aj vidieť.

Mňa osobne oslovila najviac mikina, pretože na tieto veci si dám záležať a spomenutá mikina, ktorá je taktiež vyrobená z 100% bavlny  je okrem pohodlného materiálu aj vynikajúco hrejivá, čo ocení každý rybár. Komfort umocňuje aj zvýšený golier, hlboká kapucňa a vždy zakrytý chrbát. Predsa koľkí z vás už prišli z rybačky s nádchou či teplotou ? 🙂

Poďme na tepláky, pretože na nich najviac pochopíte úvod tohto článku. Tým, že majú spustený sed a sú zúžené v oblasti lýtok, dokonale vystihnú moderný trend rybárskeho oblečenia.

Opäť , tak ako aj u tričkách a mikinách, platí to, že vďaka materiálu sú príjemné  a pohodlné zároveň. Decentné logo kapra v hornej ľavej časti len potvrdzuje to, že „dizajnéri“ sa pri návrhu oblečenia zamerali na to, aby sa zákazník dokonale líšil od zvyšných rybárov pri vode.

Mikiny a tričká si môžete zakúpiť s totožným decentným logom , alebo s väčším logom a nadpisom v strede mikiny a trička.

V závere spomeniem cenu, ktorá je primeraná kvalite výrobkov a je už na vás, či tak ako ja, aj vy podporíte náš slovenský výrobok.

Webová stránka Lifestyle – Carpstyle :

https://lifestyle-carpstyle.com/sk/

 

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »