Hlohovský kapor 2022

Ahojte ľudkovia. S parťákom Bresťíkom máme za sebou ďalší pretek na miestnej vode v Hlohovci „Hlohovský Kapor“. Vylosovali sme si flek s č.6, po príchode k vode sa nám miesto páčilo ale hneď ako sme sadli na loď tak sme zistili, že tam nieje až toľko miest kam položiť montáže.

Nakoniec sme sa rozhodli pre taktiku pokladať montáže na plytkú vodu, kde sa ale vôbec ryba neukazovala a snažili sme sa ju tam nalákať, čo sa nám aj podarilo. Kŕmenie sme zvolili len presné a v malom množstve, aby naše montáže boli efektívne. Za celé 4 dni sme urobili 5 záberov a 4 sme premenili. Z toho 3 ryby boli bodované. Po prvej bodovanej rybe nám maršal hovorí, že za posledných 10 ročníkov sme tam najúspešnejší,ešte tam nikto nespravil bodovanú rybu. O to viac si cením toto pre nás víťaztvo aj keď sme obsadili 3.miesto a vyhrali Top rybu preteku.

Veľmi sa chcem poďakovať môjmu parťákovi,organizátorom a samozrejme aj nášmu novému kuchárovi Andrejovi. Nesmiem zabudnúť ani na @dennicarp20 ,ktorý nás prišiel podporiť.

Michal Koporec

Najnovšie články

Trakker DB7-R Bite Alarm Set 3+1

Veľkým pokrokom v rámci značky Trakker je ohlásenie noviniek v oblasti hlásičov. Prvé náznaky tejto novinky boli verejné začiatkom leta na instagrame. Táto značka produkuje

Čítať »

Holdcarp DIGITAL Smart Cradle

S vynikajúcim nápadom prišla značka Holdcarp a tým je jedinečná vanička pod rybu Digital Smart Cradle. Čiže jednoducho povedané vanička, ktorá nielen chráni bezpečnosť ulovenej

Čítať »