Giants Fishing novinky 2020 časť 2. – taškovina a púzdra

V minulej časti sme sa venovali novinkám značky Giants Fishing, konkrétne sme sa pozreli na obaly na prúty. V dnešnej časti si prejdeme ďalšiu taškovinu a púzdra. Tak ako pri púzdrach na prúty aj pri zvyšných častiach bol detail kladený na dizajn. 

Púzdra Electronics Eva Table Bag 

Obal určený na elektroniku s vekom z pevného EVA materiálu. Vnútro prepážky sa dá nastaviť podľa typu elektorniky. 

           

Púzdro na naviják a cievky Reel Bag Deluxe 

Púzdro vhodné pre naviják a 2 náhradné cievky, ktoré je vystužené PE doskou. Vnútro je vystužené penovým polstrovaním a samozrejme púzdro je vodeodolné.

           

Púzdro na nádväzce Carp Organizer Deluxe Large 

Púzdro určené na nádväzce s dĺžkou 34 cm. Púzdro obsahuje aj 4 krabičky na bižutériu a štyri oddelené priehradky. 

           

Púzdro na nádväzce Carp Organizer Gaube XL 

Púzdro, do ktorého vojde takmer všetko od nádväzcov až po PVA. Púzdro obsahuje tri oddelené priehradky, kvalitné a veľké zipy a vodeodolné dno.

           

Taška Luxury Carp Carryall 

Praktická multifunkčná taška s pevným dnom a vekom. Predná kapsa obsahuje plastové krabičky a penál na nádväzce. Bočná kapsa obsahuje tri nádoby na boilies a penové zásobniky na nádväzce. Samozrejmosťou je kvalitné posltrovanie ramenného popruhu.

           

 

Všetky novinky nájdete na:

www.hobby-g.cz

www.prekaprarov.sk

www.parys.sk

Najnovšie články

Vydarená jarná výprava

Naša prvá tohtoročná rybačka mimo Košického Carp Marathonu viedla na štrkovisko Krásna. Miesto sme mali vytipovane a dúfali sme, že bude voľné. V piatok poobede

Čítať »

Priebeh preteku

23.4.2023 Vylosované lovné miesta Začali sme losovaním. Nasledoval presun na lovné miesta a momentálne sa tímy pripravuju na kontrolu povinnej výbavy. Prvá bodovaná ryba preteku

Čítať »