Feedrové navijáky Zfish

Po úspešnom predstavení kaprových navijákov Zfish, nasleduje predstavenie navijákov určených na feeder.

Z ponuky, ktorá je k dispozícií predstavíme 3 navijáky, model Skipper, Rider a model Darkness. Z nášho pohľadu ich radíme medzi klasicke feedrové navijáky, no využitie nájde aj milovník prívlače.

 

Skipper

Skipper je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Jeho chod je veľmi hladký a plynulý. Rotor je počítačovo vyvážený, tým dochádza k obmedzeniu vibrácií. Predná brzda je veľmi precízna. Naviják má modernú kľučku s okrúhlym a príjemným úchopom. Cievka je kovová s kvalitnou povrchovou úpravou. Naviják Skipper je dostupný v dvoch verziách, FR 3000 a FR 4000. Rozdiel je v kapacite, kým na FR 3000 natočíte približne 170m vlasca o hrúbke 0,30mm na FR 4000 sa vojde až 195m tohto priemeru.

 

Rider

Rada spoľahlivých navijákov s voľnobežnou brzdou určená predovšetkým na heavy feeder a kaprárinu. Je v decentnom matne čiernom prevedení s ergonomickou kľučkou. Naviják je postavený na robusnom, avšak kompaktnom tele. Samozrejmosťou sú precízne prevody, hladký chod a počítačovo vyvážený rotor. Rider má pomerne silný hlavný hriadeľ pre perfektnú odolnosť voči záťaži v ťahu. Jedná se skutočne o veľmi zaujímavý model ve svojej cenovej kategórii. Dostupné sú 3 veľkosti cievky: 5000, 6000 a 7000 s kapacitou od 190m pri vlasci o hrúbke 0,30mm.

Darkness

Darkness môžete využiť okrem feedrovania aj na prívlač. Uchváti predovšetkým svojím moderným dizajnom, hladkým chodom a precíznou prednou brzdou. Naviják je vyrobený s vysoko kvalitných materiálov. Knob kľučky navijaku je vyrobený z veľmi príjemnej EVA peny. Aj tento model má počítačovo vyvážený rotor. Výhodou balenia je náhradná hliníková cievka. Darkness je dostupný vo veľkosti 3000 a 4000 a kapacitou (3000) 150m pri vlasci o priemere 0,20mm a (4000) 190m pri vlasci s rovnakým priemerom.

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »