Carpstyle a ich letné novinky- recenzia

Letné horúce dni prichádzajú, slnko je na obzore dlhšie a okrem 24 hodinovej rybačky prichádzajú na trh aj letné novinky od čoraz viac populárnejšej značky Carpstyle.

A čo to vlastne bude? Naposledy prišli chalani so štýlovým oblečením, o ktorom ste sa mohli dočítať v jednej z mojich recenzií tu .

Ale prejdeme k spomenutým novinkám, ktoré nepodliezli už nastavenú laťku, s ktorou prišiel Carpstyle. Ide o štýlové šiltovky a kraťasy.

Z môjho pohľadu je fajn vyzerať pri vode štýlovo, dokonca aj fotky, ktoré vzniknú dosahujú iný level. Veď práve táto moderná doba prichádza nielen s kvalitou, ale aj s novou formou prezentácie sa.

Štýlové šiltovky, tzv. Snapback, sú dostupné v dvoch prevedeniach. Klasická Carpstyle Snapback, je z môjho pohľadu veľmi decentná štýlová šiltka s moderným designom, v olivovo čiernej farbe a decentným logom kapra. Šiltovka, ktorá je vhodná nielen na ryby ale aj do mesta, prípadne na niejakú party.

http://carpstyle.eu/carp-fishing/carpstyle-snapback/

Carpstyle Camo Snapback, je druhá verzia, ktorá už decentná nie je.  Logo, s krásnym fontom písma cez šiltovku mi príde ako výraznejšia alternatíva šiltovky.  Okrem spoemnutého loga, ma zaujala farebná kombinácia maskáčovej, olivovej a čiernej farby.

http://carpstyle.eu/carp-fishing/carpstyle-camo-snapback/

Ak mám spomenúť cenu, tak šiltovky si viete zakúpiť za 19,90 €. Pre niekoho sa táto cena môže zdať trochu vyššia. No z mojich skúsenosti môžem povedať, že za kvalitu sa “ priplatiť “ oplatí.

http://carpstyle.eu/carp-fishing/carpstyle-camo-snapback/

 

Okrem šiltoviek prišli chalani z Carpstyle s ďalšou novinkou. Štýlové kraťasy, ktoré spĺňajú viacero zaujímavých “ parametrov „. Na začiatku som videl, len fotku tejto novinky. Povedal som si, že design ďaleko neuteká od nastaveného trendu. Štýl spojený s decentným logom a zaujímavou farbou. Následne sa tieto kraťasy dostali ku mne a po chytení ma zaujal materiál, pretože bavlna na vnútornej časti prešla úpravou ( oproti teplákom, ktoré príjemne hrejú ). Kraťasy sú príjemne vzdušné a samzrejme sedia výborne. Opäť môžem zhodnotiť ich využiteľnosť nielen na rybačkách, ale aj v bežnom nosení do mesta, čo považujem za veľkú výhodu.

Cena tejto novinky je taktiež na úrovni 19,90 € a budem sa opakovať, ale cena je primeraná kvalite. Dostupnosť je od veľkosti S až po veľkosť XXL.

Link na eshop:

http://carpstyle.eu/carp-fishing/carpstyle-kratasy/

 

Galéria:

 

 

 

 

 

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »