Carp Inferno – rýchle chytanie

V dnešnom článku sa zameriame na firmu Carp Inferno a radu boilies na rýchle chytanie. Značku Carp Inferno nám už veľmi predstavovať netreba. Jedná sa o českú firmu, ktorá bola založená už v roku 2013 za účelom výroby boilies, ktoré boli distribuované hlavne na český trh.

V dnešnej dobe firma ponúka niekoľko druhov boilies, ktoré sú rozdelené do šiestich línií. Každá línia sa skladá z iných komponentov, takže si máte naozaj z čoho vybrať. My si niečo napíšeme o rade boilies rýchle chytanie. Kedy siahnuť práve po týchto boilies?

Keď na rybačku máte len pár hodín a svoju nástrahu potrebujete mať atraktívnu na 110%. Komponenty toho boilies maju extrémne rýchlu schopnosť uvoľňovať vo vode svoju aromatickú stopu. Už po pár minútach vo vode sa na povrchu boilies vytvára povlak, ktorý vypúšťa arómu do okolia. Po cca 2-3 hodinách nástraha zmäkne do konzistencie pasty, ale vždy drží svoj tvar.

V tejto rade boilies máme 5 príchutí predávané v 250g baleniach:

  • slivka
  • oliheň
  • monster crab
  • banán / oliheň
  • cesnak

Výber už je na Vás. Všetky booilies nájdete TU.

Autor: Števo Nagy

 

Galéria fotiek:

 

 

Najnovšie články

Ďalšia vydarená rybačka

Ahojte, práve som absolvoval rýchlu 24 hodinovú vychádzku na Svitské kaprové Jazero. Keďže som tam chytal prvýkrát nemal som veľké očakávania ale opak bol pravdou

Čítať »