Boilies Carp Only a ich delenie

Páčia sa vám boilies Carp Only? No neviete si vybrať z ponúkaných príchutí tú správnu guličku? V nasledujúcom článku vám predstavíme najzákladnejšie príchute tejto značky.

Garlic Cake

„cesnakový koláč“ , ktorý obsahuje cesnakový olej. Boilies rychle uvolnuje atraktory do vodného stĺpca. Bolies je vhodné na krátke výpravy.

Red Diablo

Boilies s obsahom robin redu a korenia. Boilies je vhodné používať celoročne.

White Fish Pellets

Efektívna nástraha bielej farby s veľkým podielom najkvalitnejších halibut peliet. Boilies je celoročné pre použitie za každých podmienok.

Sea Food One

Bolies s obsahom rybích múčok s obsahom rybích proteinov, výťažkom z morských rias a kôrovcov. Odporúča sa na krátke a aj dlhodobé výpravy.

Tuna Spice

Obsah unikatnej múčky, vitamínov a aminokyselín robí z tohto boilies možnosť pre dlhodobé výpravy. Boilies je obohatené aj o niekoľko extraktorov korenia.

Squid & Liver

Je to kombinácia kalamára a pečene so základom rybacej múčky. Boilies je určené na celoročné chytanie.

 

Halibut Crab

Príchuť halibut a crab obsahuje rybacie proteíny, mušľové škrupiny či dokonca aj GLM extrakt. Boilies je ľahko stráviteľný.

Pineapple Fever

Ananásová príchuť boilies je jedna z najpopulárnejšou príchuťou. Zloženie bolies je okrem partiklových semienok aj sladidlo NHDC a kvalitne múčky.

 

Absolut Plum

Slivky, čierne a červené moruše sú základom príchute tohto boilies. Bolies je ľahko stráviteľné, takto stimuluje kapra k neustálemu prijímaniu potravy. Ideálne na začiatok a koniec rybárskej sezóny.

Coco & Banana

Základom je ľahko stráviteľná zmes s banánovo- kokosovou arómou. Boilies posilňuje vnútornú mikroflóru kapra pri trávení.

Red Crustacean

Boilies obsahuje 2 základné zložky, Robin Red a múčky z kreviet. Ďalšou zložkou je pečeňová múčka, ktorá vytvára neodolteľnú nástrahu.

Bloodworm & Liver

Boilies sa skládá z troch zložiek. Extrakt z patentiek, pečene a krillu. Vyváženosť tohto boilies pomáha k vynikajúcej stráviteľnosti. Boilies je vhodné na lov aj v studenej vode.

Peach & Black Pepper

Vysoko kvalitné boilies určené k celoročnému použitiu. Boilies má vysokú výživnú hodnotu a zároveň je ľahko stráviteľné. Použitie je vhodné aj na vysoko prechytaných miestach.

Galéria: