72 hodinová rybačka na jazere Ozetanya

Počas leta som využil možnosť zájsť s rodinou za rybami k naším južným susedom. Rozhodol som sa pre 72 hodinový lov na jazere Ozetanya.

Na 24 ha ploche nájdete 25 lovných miest, s hĺbkou od 1,5 až do 3-3,5 m. Chytal som na mieste číslo 1, kde som mal k dispozícii chatku a vytvorené 2 lovné miesta. Prvé sa nachadzálo v 2 metrovej hĺbke asi 90 metrov od brehu a to druhé sa nachadzálo približne 120 metrov od brehu s prechodom z 3 do 3,5 metra.

Na krmenie som použil pelety zaliate CSL- kom, partikel a kŕmne boilies. Ako nástraha pod háčik putovali dipované boilies s príchuťov DARK MAN a pelety s príchuťov PINEAPPLE.

Ryby boli pri chuti, a hneď pred zotmením prišiel záber od 10 kg kapra. Taktika kŕmenia bola úspešná pretože počas 24 hodín som chytil 12 kusov rýb. V túto noc som chytil aj najťažsiu rybu tejto výpravy o váhe 17,10 kg. Nasledujúce dni sa mi podarilo nachytať krásne ryby od 12 do 15 kg.

Celkovo som chytil približne 20 kusov rýb, ktoré prichádzali prevažne z bójky, ktorá sa nachádzala ďalej od brehu.

Video z rybačky:

https://www.youtube.com/watch?v=nX4iP0IRQlQ

Galéria úlovkov:

 

Najnovšie články

Sponzori preteku

Predstavenie sponzorov preteku. Sektor Individuálne ceny Prvý ulovený kapor nad 10 kg Wild Carp Baits www.wcb.sk Posledný ulovený bodovaný kapor Úlovky z košických vôd FB:

Čítať »

Online registrácia na pretek

Váš záujem zúčastniť sa preteku potvrdíte vyplnením online formulára. Možnosť prihlásiť sa na pretek je do 30.12.2022. Po odoslaní vyplneného formulára vám príde potvrdzujúci email.

Čítať »