7.ROČNÍK PREKAPRAROV.SK CARP CUP 2017- PRIEBEH SÚŤAŽE

LOGO prekaprarov.cdr
LOGO prekaprarov.cdr

http://www.prekaprarov.sk/

13.04.2017  10:11

Definitívne výsledky

7. ročník  máme ukončený,  počas preteku sa bojovalo do posledných chvíľ, nachytali sa krásne ryby a samozrejme padla hranica  20- tich kg.  Prvenstvo získal team Deamons Carp Team zo sektora č.9, s rybou o váhe 21,83 kg. Team Goldfish skončil na druhom mieste so stratou  1,23 kg. Tretie miesto patrí teamu Mikbaits CZ/SK s 20,14 kg kaprom. 4 – té miesto vybojoval team  Family Carp Team s kaprom  v závere preteku o váhe 18,92 kg. Posledné  bodované miesto získal team Deamons Carp Team.

Hodnotenie / Ceny :

Do konečných výsledkov sa bude rátať LEN 5 najťažších rýb (kapor alebo amúr)!!!

Každá z týchto rýb bude mať pre vás určitú finančnú hodnotu – zisk v EUR. Môže nastať situácia, že v definitívnej výsledkovej listine budú len dva-tri teamy (teoreticky môže nastať aj situácia, že všetky NAJ ryby chytí jeden team)

Kompletné výsledky:

Názov teamu Meno a priezvisko Meno a priezvisko Sektor Ulovenáv
ryba v KG
Total
v Eur
1. Deamons Carp Team Marek Cicák Peter Kavický 9 21,83 550 €
2. Goldfish Team František Žák Peter Saglena 1 20,60 440 €
3. Mikbaits CZ/SK Miro Bodiš Přemek Prychystal 2 20,14 330 €
4. Family Carp Team Peter Minarovič Roman Riška 18 18,92 220 €
5. Goldfish Team František Žák Peter Saglena 1 18,72 110 €
6. Deamons Carp Team Marek Cicák Peter Kavický 9 17,73
7. Szigetesto Tiru Team Szolgay Eugen Rudolf Hradecsný 5 17,70
8. Family Carp Team Peter Minarovič Roman Riška 18 17,52
9. Žima Carp Anton Mager Peter Ždina 11 17,29
10. AL CARP TEAM Akos Lorincz Lászlo Miklós 3 17,21

17909234_10209289196530495_1230105424_n

17910756_10209289197410517_285942219_n

17910777_10209289196490494_803571996_n

17918974_10209289197810527_951702065_n
Výsledky do 42hodinách

Noc nepriniesla zásadné zmeny v poradí.

17888642_10209273610980866_1422814507_n

17910877_10209278051291871_562675172_n

Názov teamu Meno a priezvisko Meno a priezvisko Sektor Ulovenáv
ryba v KG
Total
v Eur
1. Goldfish Team František Žák Peter Saglena 1 18,72 550 €
2. Szigetesto Tiru Team Szolgay Eugen Rudolf Hradecsný 5 17,70 440 €
3. Žima Carp Anton Mager Peter Ždina 11 17,29 330 €
4. Fishing Team Levárky Lubomír Hajdin Dávid Vavřík 12 16,62 220 €
5. CT Šajdíkove Humence 2 Ján Burian Jozef Dobiáš 4 16,59 110 €
6. STARBAITS SK Stefan Nyul Robert Horváth 10 16,46
7. Fishing Team Levárky Lubomír Hajdin Dávid Vavřík 12 16,31
8. STARBAITS SK Stefan Nyul Robert Horváth 10 16,00
9. Deamons Carp Team Marek Cicák Peter Kavický 9 15,99
10. CT Šajdíkove Humence 2 Ján Burian Jozef Dobiáš 4 15,61

11.04.2017  18:00

Počas celého dňa fúka studený vietor, poradie na troch miestach sa nezmenilo.

 

Názov teamu Meno a priezvisko Meno a priezvisko Sektor Ulovenáv
ryba v KG
Total
v Eur
1. Goldfish Team František Žák Peter Saglena 1 18,72 550 €
2. Szigetesto Tiru Team Szolgay Eugen Rudolf Hradecsný 5 17,70 440 €
3. Žima Carp Anton Mager Peter Ždina 11 17,29 330 €
4. Fishing Team Levárky Lubomír Hajdin Dávid Vavřík 12 16,62 220 €
5. CT Šajdíkove Humence 2 Ján Burian Jozef Dobiáš 4 16,59 110 €
6. STARBAITS SK Stefan Nyul Robert Horváth 10 16,46
7. Fishing Team Levárky Lubomír Hajdin Dávid Vavřík 12 16,31
8. Deamons Carp Team Marek Cicák Peter Kavický 9 15,99
9. CT Šajdíkove Humence 2 Ján Burian Jozef Dobiáš 4 15,61
10. CT Sajdíkove Humence Pankrác Jakubec Miroslav Janík 15 15,44

 

11.04.2017  08:00

Ranné výsledky po  18 tich hodinách.

Noc priniesla úlovky nad 15 kg. Na prvom mieste je naďalej Goldfish team. Poradie na 2 – hom až 4 – tom mieste sa zmenilo.

Názov teamu Meno a priezvisko Meno a priezvisko Sektor Ulovenáv
ryba v KG
Total
v Eur
1. Goldfish Team František Žák Peter Saglena 1 18,72 550 €
2. Szigetesto Tiru Team Szolgay Eugen Rudolf Hradecsný 5 17,70 440 €
3. Žima Carp Anton Mager Peter Ždina 11 17,29 330 €
4. Fishing Team Levárky Lubomír Hajdin Dávid Vavřík 12 16,62 220 €
5 Deamons Carp Team Marek Cicák Peter Kavický 9 15,99 110 €
6. CT Šajdíkove Humence 2 Ján Burian Jozef Dobiáš 4 15,61
7. Fishing Team Levárky Lubomír Hajdin Dávid Vavřík 12 14,62
8. STARBAITS SK Stefan Nyul Robert Horváth 10 14,56
9. STARBAITS SK Stefan Nyul Robert Horváth 10 14,40
10. CT Šajdíkove Humence 2 Ján Burian Jozef Dobiáš 4 13,83

 

10.04.2017 17:51

Večerné výsledky po 6 hodinách rybolovovu.

Ryba spolupracovala , chytili sa krásne ryby , ktoré prekonali hranicu 15- tich kg.  Team Gold fish ulovil zatial najťažšiu rybu o váhe  18,72 kg,  chalani z  miesta č. 11 ulovili  sú na priebežnom druhom mieste s kaprom , ktorý vážil 17,29 kg.

17821112_10209264372309905_1501976799_n

17888090_10209264371789892_401589450_n

17857965_10209264419151076_765445078_n

17888061_10209264419631088_1032388104_n

 

Názov teamu Meno a priezvisko Meno a priezvisko Sektor Ulovenáv
ryba v KG
Total
v Eur
1. Goldfish Team František Žák Peter Saglena 1. 18,72 550 €
2. Žima Carp Anton Mager Peter Ždina 11. 17,29 440 €
3. Deamons Carp Team Marek Cicák Peter Kavický 9. 15,99 330 €
4. CT Šajdíkove Humence 2 Ján Burian Jozef Dobiáš 4. 15,61 220 €
5. STARBAITS SK Stefan Nyul Robert Horváth 10. 14,56 110 €
6. CT Šajdíkove Humence 2 Ján Burian Jozef Dobiáš 4. 13,83
7. Mikbaits CZ/SK Miro Bodiš Přemek Prychystal 2. 13,20
8. CT Šajdíkove Humence 2 Ján Burian Jozef Dobiáš 4. 12,82
9. CT Šajdíkove Humence 2 Ján Burian Jozef Dobiáš 4. 12,14
10. Rojo Carp Team Robert Kapala Jozef Chomistek 13. 12,10

10.04.2017 13:53
Ryba na Padáni sa rozbehla aj na ďalších miestach.

17857662_10209262900913121_779092274_n

17858150_10209262899873095_1836191225_n

17888597_10209262902873170_1759702354_n

17888765_10209262899393083_539136381_n

10.04.2017 12:15
Prvé ryby preteku. Tím CT Šajdíkové Humence 2 ulovil v priebehu pár minút dvoch kaprov.

17888076_10209262571104876_2043570520_n

17888091_10209262569544837_63739364_n

 

10.4.2017     11:00

Je rozlosované,  členovia jednotlivých tímov sa presúvajú na svoje miesta.

Preteky začínajú o 12:00

Zoznam  rozlosovaných  miest:

Názov teamu Meno a priezvisko Meno a priezvisko Sektor
1. CT Šajdíkove Humence 2 Ján Burian Jozef Dobiáš 4.
2. CT Sajdíkove Humence Pankrác Jakubec Miroslav Janík 15.
3. Fishing Team Levárky Lubomír Hajdin Dávid Vavřík 12.
4. ZVOZIL a GALOVIČ Robert Zvozil Ferdinand Galovič 17.
5. M&M Fishing Team Miroslav Ralbovský Pavol Vízváry 7.
6. Rojo Carp Team Robert Kapala Jozef Chomistek 13.
7. Deamons Carp Team Marek Cicák Peter Kavický 9.
8. Goldfish Team František Žák Peter Saglena 1.
9. CT Rybárstvo Trnava Otto Marčan Ľubomír Vittek 14.
10. Mikbaits CZ/SK Miro Bodiš Přemek Prychystal 2.
11. R-G Team Gabor Sági Roman Sági 6.
12. AL CARP TEAM Akos Lorincz Lászlo Miklós 3.
13. Family Carp Team Peter Minarovič Roman Riška 18.
14. LN team Lukáš Takáč Nikola Šipošova 16.
15. STARBAITS SK Stefan Nyul Robert Horváth 10.
16. Žima Carp Anton Mager Peter Ždina 11.
17. Mikbaits Team CZ Rudolf Kezduch Pavlína Kežduchová 8.
18. Szigetesto Tiru Team Szolgay Eugen Rudolf Hradecsný 5.

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »