5.ročník MASTERS of Dolný Bar Carp Cup 2021- priebeh preteku

Miesto konania pretekov : Dolnobarský rybník

Termín :  22.-26.9.2021 (streda-nedeľa)

Dlžka pretekov : 88hodín (2x44hod)

 

Výsledky preteku

1.miesto – Tip Top Team 

2.miesto – R.D.C Team

3.miesto- CT Fresh One 

Najväčšia ryba preteku – Tip Top Team, kapor 28,10 kg

 

  Názov tímu  Sektor Sektor 1.ryba 2.ryba 3.ryba počet KS Priemer TOTAL
1. Tip Top Team 12 20 14,29 28,10 10,89 3 17,76 53,28
2. R.D.C Team 3 16 22,02 15,09 15,11 3 17,41 52,22
3. CT Fresh One 11 14B 16,55 15,60 17,43 3 16,53 49,58
4. Tóth Carp Team 8 17 18,14 13,53 16,30 3 15,99 47,97
5. Arapaima Team 16 9 19,44 12,43 14,48 3 15,45 46,35
6. CT Hobbymalacky 19 2 14,47 13,98 14,68 3 14,38 43,13
7. MIKBAITS Team Záhorí 6 15 13,24 12,49 16,78 3 14,17 42,51
8. CT Dobrodruhovia 18 11 13,43 12,39 16,32 3 14,05 42,14
9. CT Šajdíkové Humence 5 18 13,86 13,64 13,31 3 13,60 40,81
10. MJ Carp Team 13 19 9,47 14,28 10,74 3 11,50 34,49
11. Mila Baits Team 20 3 9,66 12,45 11,02 3 11,04 33,13
12. Carp Team Devil 15 8 10,71 11,18 10,38 3 10,76 32,27
13. SO-RE Carp Team 14 12 9,82 9,97 11,51 3 10,43 31,30
14. Pinoccio Team 9 21 10,40     1 10,40 10,40
15. Royal Carp Team 2 14 9,05     1 9,05 9,05
16. LM Carp Team 14B 5           0,00
17. Triple Challange 17             0,00
18. Obyčajní rybári 21             0,00
          28,10   41 13,50 568,63

22.9.2021

Vylosované lovné miesta

  Názov tímu Sektor
1. Royal Carp Team 2
2. R.D.G Team 3
3. CT Šajdíkové Humence 5
4. MIKBAITS Team Záhorí 6
5. Tóth Carp Team 8
6. Pinoccio Team 9
7. CT Fresh One 11
8. Tip Top Team 12
9. MJ Carp Team 13
10. SO-RE Carp Team 14
11. LM Carp Team 14B
12. Carp Team Devil 15
13. Arapaima Team 16
14. Triple Challange 17
15. CT Dobrodruhovia 18
16. CT Hobbymalacky 19
17. Mila Baits Team 20
18. Obyčajní rybári 21

Prvá bodovaná ryba

Prvú bodovanú rybu ulovil tím CT Dobrodruhovia na mieste 18.

 

Ďalšie úlovky nenechali na seba dlho čakať.

      

 

Výsledky po 6 hodinách

  Názov tímu Sektor 1.ryba 2.ryba 3.ryba počet KS Priemer TOTAL
1. CT Dobrodruhovia 18 13,43 11,66 12,35 3 12,48 37,44
2. CT Hobbymalacky 19 14,47 11,20 11,71 3 12,46 37,38
3. CT Fresh One 11 11,99     1 11,99 11,99
4. Royal Carp Team 2            
5. R.D.G Team 3            
6. CT Šajdíkové Humence 5            
7. MIKBAITS Team Záhorí 6            
8. Tóth Carp Team 8            
9. Pinoccio Team 9            
10. Tip Top Team 12            
11. MJ Carp Team 13            
12. SO-RE Carp Team 14            
13. LM Carp Team 14B            
14. Carp Team Devil 15            
15. Arapaima Team 16            
16. Triple Challange 17            
17. Mila Baits Team 20            
18. Obyčajní rybári 21            
            7 12,31 86,81

23.9.2021

V noci sa vážilo na mieste 11. Tím CT Fresh One chytil zatiaľ najťažšiu rybu preteku s váhou 16,55kg.

Ranný budíček z miesta 13.

Výsledky po 18 hodinách

Názov tímu Sektor1.ryba2.ryba3.rybapočet KSPriemerTOTAL
1.CT Fresh One1111,9913,0716,55313,8741,61
2.CT Hobbymalacky1914,4712,6211,71312,9338,80
3.CT Dobrodruhovia1813,4311,6612,35312,4837,44
4.Mila Baits Team209,6619,669,66
5.MJ Carp Team139,4719,479,47
6.MIKBAITS Team Záhorí69,1219,129,12
7.Royal Carp Team2
8.R.D.G Team3
9.CT Šajdíkové Humence5
10.Tóth Carp Team8
11.Pinoccio Team9
12.Tip Top Team12
13.SO-RE Carp Team14
14.Carp Team Devil15
15.Arapaima Team16
16.Triple Challange17
17.Obyčajní rybári21
18.LM Carp Team14B
1211,26146,10

Opäť tu máme krajší úlovok. Ryba atakovala magickú hranicu s hmotnosťou 19,44 kg na mieste č.16.

Ďalšie úlovky, ktoré sa chytili počas dňa. Začali sa chytať krajšie ryby.

Výsledky po 30 hodinách

Názov tímu Sektor1.ryba2.ryba3.rybapočet KSPriemerTOTAL
1.Arapaima Team1619,4411,1412,00314,1942,58
2.CT Fresh One1111,9913,0716,55313,8741,61
3.CT Hobbymalacky1914,4712,6213,82313,6440,91
4.CT Dobrodruhovia1813,4311,6612,35312,4837,44
5.Tóth Carp Team810,4418,14214,2928,58
6.Mila Baits Team209,6612,45211,0622,11
7.Pinoccio Team910,40110,4010,40
8.MJ Carp Team139,4719,479,47
9.MIKBAITS Team Záhorí69,1219,129,12
10.Royal Carp Team20,00
11.R.D.G Team30,00
12.CT Šajdíkové Humence50,00
13.Tip Top Team120,00
14.SO-RE Carp Team140,00
15.Carp Team Devil150,00
16.Triple Challange170,00
17.Obyčajní rybári210,00
18.LM Carp Team14B0,00
1912,06242,22

24.9.2021

Výsledky po 44 hodinách

Názov tímu Sektor1.ryba2.ryba3.rybapočet KSPriemerTOTAL
1.CT Fresh One1115,6017,4316,55316,5349,58
2.Arapaima Team1619,4414,4812,00315,3145,92
3.Tóth Carp Team811,2918,1411,86313,7641,29
4.CT Hobbymalacky1914,4712,6213,82313,6440,91
5.CT Dobrodruhovia1813,4312,3912,35312,7238,17
6.Mila Baits Team209,6612,45211,0622,11
7.Carp Team Devil1510,7111,18210,9521,89
8.CT Šajdíkové Humence510,2211,58210,9021,80
9.Pinoccio Team910,40110,4010,40
10.MJ Carp Team139,4719,479,47
11.MIKBAITS Team Záhorí69,1219,129,12
12.Royal Carp Team20,00
13.R.D.G Team30,00
14.Tip Top Team120,00
15.SO-RE Carp Team140,00
16.Triple Challange170,00
17.Obyčajní rybári210,00
18.LM Carp Team14B0,00
2412,17310,66

Po polčase preteku prinášame ďalšie úlovky.

Parádny úlovok sa podaril tímu TIP TOP. Kapor s váhou 28,10 kg poteší.

Výsledky po 50 hodinách

Názov tímu SektorSektor1.ryba2.ryba3.rybapočet KSPriemerTOTAL
1.CT Fresh One1114B16,5515,6017,43316,5349,58
2.Arapaima Team16919,4412,0014,48315,3145,92
3.CT Dobrodruhovia181113,4312,3916,32314,0542,14
4.Tóth Carp Team81718,1411,2911,86313,7641,29
5.CT Hobbymalacky19214,4712,6213,82313,6440,91
6.Tip Top Team12209,3228,10218,7137,42
7.CT Šajdíkové Humence51810,2211,5813,31311,7035,11
8.R.D.C Team3169,0811,6711,19310,6531,94
9.MJ Carp Team13199,4714,28211,8823,75
10.Mila Baits Team2039,6612,45211,0622,11
11.Carp Team Devil15810,7111,18210,9521,89
12.Pinoccio Team92110,40110,4010,40
13.MIKBAITS Team Záhorí6159,1219,129,12
14.LM Carp Team14B5
15.SO-RE Carp Team1412
16.Royal Carp Team214
17.Triple Challange17
18.Obyčajní rybári21
28,103112,90411,58

25.9.2021

Výsledky po 62 hodinách

Názov tímu SektorSektor1.ryba2.ryba3.rybapočet KSPriemerTOTAL
1.Tip Top Team122014,2928,1010,89317,7653,28
2.CT Fresh One1114B16,5515,6017,43316,5349,58
3.Tóth Carp Team81718,1413,5316,30315,9947,97
4.Arapaima Team16919,4412,0014,48315,3145,92
5.CT Dobrodruhovia181113,4312,3916,32314,0542,14
6.CT Hobbymalacky19214,4712,6213,82313,6440,91
7.MIKBAITS Team Záhorí61510,9410,9316,78312,8838,65
8.CT Šajdíkové Humence51811,7812,6313,31312,5737,72
9.R.D.C Team31613,4511,6711,68312,2736,80
10.MJ Carp Team13199,4714,28211,8823,75
11.Mila Baits Team2039,6612,45211,0622,11
12.Carp Team Devil15810,7111,18210,9521,89
13.Pinoccio Team92110,40110,4010,40
14.Royal Carp Team2149,0519,059,05
15.LM Carp Team14B50,00
16.SO-RE Carp Team14120,00
17.Triple Challange170,00
18.Obyčajní rybári210,00
28,103513,17480,17

Najnovšie články

Prvá návšteva Bledu

Nová sezóna nám klope na dvere a keďže naše revíri ešte zývaju prázdnotou rozhodli sme sa uskutočniť našu vôbec prvú zahraničnú výpravu. Vybrali sme si

Čítať »