3.ročník MASTERS of Dolný Bar Carp Cup 2019 – priebeh preteku

Po úspešnom minuloročnom už 2- hom ročníku sme aj v roku 2019 dostali možnosť byť mediálnym partnerom preteku MASTERS of Dolný Bar Carp Cup 2019.

Miesto konania pretekov : Dolnobarský rybník v termíne od 4.9. do 8.9.2019 (streda-nedeľa).
Dĺžka pretekov : 88hodín (2x44hod)

Počet tímov 18 (9 tímov chytá prvých 44 hod. na prednej časti jazera, 9 ďalších tímov chytá prvých 44 hod. na zadnej časti jazera), po 44 hod. dochádza k výmene tímov medzi prednou a zadnou časťou jazera, samozrejmosťou je losovanie miest pre obe časti jazera.

Systém hodnotenia

Do súťaže sa započítava len 5 najväčších ulovených rýb (kapor alebo amúr) za každého teamu.
Bodovať sa budú len ryby nad 9kg!

8.9.2019

Výsledky preteku

1.miesto- Royal carp team

2.miesto- K&K Team

3.miesto- Mikbaits SK/CZ

Najväčšia ryba preteku

Carp Team Devil – kapor 26,86 kg

Prvá bodovaná ryba

Bino carp – amur 9,80 kg

Definitívne výsledky

Team Sektor Najväčšia ryba Priemer Počet rýb TOTAL KG
1. Royal carp team 19 15,19 14,21 5 71,07
2. K&K Team 8 15,56 14,10 5 70,50
3. Mikbaits SK/CZ 16 14,88 13,81 5 69,07
4. Fancy carp 17 15,31 13,63 5 68,15
5. Carp Angler Team Kecskemet 5 15,62 12,72 5 63,59
6. Senior Carp 18 14,80 12,25 5 61,27
7. LSH carphunter team 3 15,03 11,73 5 58,66
8. CT Šajdíkove Humence 20 13,77 11,42 5 57,12
9. FB Crazy CT 9 12,29 11,11 5 55,54
10. Bino carp 14 12,87 11,02 5 55,11
11. Dobrodruhovia 2 12,40 10,82 5 54,08
12. Profici 13 11,65 10,61 5 53,03
13. D&T Carp team 6 13,90 11,94 4 47,75
14. M&M Fishing 11 17,39 11,78 4 47,11
15. R&P carp team 21 13,47 10,83 4 43,33
16. DAFF Fish 22 15,91 12,78 3 38,33
17. Carp Team Devil 12 26,86 18,59 2 37,17
18. Klaudia Carp Team 15 0,00 0,00 0 0,00
26,86 12,34 77 950,88

7.9.2019

Pretek nám končí zajtra a tak vám prinášame fotky úlovkov z dnešného dňa.

 

Výsledky po 62 hodinách

Po 62 hodinách a nočných úlovkoch vám prinášame aktuálne výsledky.

Team Sektor Najväčšia ryba Priemer Počet rýb TOTAL KG
1. K&K Team 8 15,09 13,19 5 65,97
2. Carp Angler Team Kecskemet 5 15,62 12,72 5 63,59
3. Fancy carp 17 14,48 12,63 5 63,15
4. Mikbaits SK/CZ 16 14,88 12,48 5 62,39
5. Senior Carp 18 14,80 11,70 5 58,51
6. CT Šajdíkove Humence 20 13,77 11,42 5 57,12
7. FB Crazy CT 9 12,29 11,11 5 55,54
8. Bino carp 14 12,87 11,02 5 55,11
9. Dobrodruhovia 2 12,40 10,48 5 52,38
10. Profici 13 11,65 10,37 5 51,86
11. Royal carp team 19 14,38 12,60 4 50,43
12. LSH carphunter team 3 15,03 11,36 4 45,45
13. Carp Team Devil 12 26,86 18,59 2 37,17
14. D&T Carp team 6 13,90 11,85 3 35,56
15. M&M Fishing 11 10,87 9,91 3 29,72
16. DAFF Fish 22 15,91 12,73 2 25,45
17. R&P carp team 21 10,21 10,21 2 19,86
18. Klaudia Carp Team 15 0,00 0,00 0 0,00
26,86 11,85 70 829,26

Noc bola v znamení veľkých kaprov, dokonca sa chytil kapor s hmotnosťou 26,86 kg tímom Carp Team Devil.

  

6.9.2019

Výsledky po 50 hodinách

Máme po zmene miest a už sa nám to začína zamotávať.

Team Sektor Najväčšia ryba Priemer Počet rýb TOTAL KG
1. Carp Angler Team Kecskemet 5 15,62 12,72 5 63,59
2. K&K Team 8 15,09 12,62 5 63,09
3. Mikbaits SK/CZ 16 14,88 12,48 5 62,39
4. CT Šajdíkove Humence 20 13,77 11,42 5 57,12
5. FB Crazy CT 9 12,29 11,11 5 55,54
6. Senior Carp 18 12,25 10,72 5 53,59
7. Profici 13 10,63 9,85 5 49,26
8. LSH carphunter team 3 15,03 11,36 4 45,45
9. Dobrodruhovia 2 12,40 10,59 4 42,34
10. Bino carp 14 12,87 11,80 3 35,41
11. M&M Fishing 11 10,87 9,91 3 29,72
12. DAFF Fish 22 15,91 12,73 2 25,45
13. D&T Carp team 6 13,90 12,42 2 24,84
14. R&P carp team 21 10,21 10,21 2 19,86
15. Royal carp team 19 12,67 12,67 1 12,67
16. Carp Team Devil 12 10,31 10,31 1 10,31
17. Fancy carp 17 0,00 0,00 0 0,00
18. Klaudia Carp Team 15 0,00 0,00 0 0,00
15,91 11,41 57 650,63

Zatiaľ najväčšia ryba preteku. Tím DAFF Fish Team s kaprom o váhe 15,91kg.

Výsledky po 44 hodinách – prvý polčas

1- polčas preteku je za nami a priebežné výsledky sú nasledovné.

Team Sektor Najväčšia ryba Priemer Počet rýb TOTAL KG
1. Carp Angler Team Kecskemet 17 15,62 12,72 5 63,59
2. Mikbaits SK/CZ 8 14,88 12,48 5 62,39
3. CT Šajdíkove Humence 2 13,77 11,42 5 57,12
4. FB Crazy CT 18 12,29 11,11 5 55,54
5. Senior Carp 11 12,25 10,72 5 53,59
6. Profici 16 10,63 9,85 5 49,26
7. K&K Team 22 14,93 12,60 3 37,81
8. LSH carphunter team 14 15,03 11,92 3 35,76
9. Dobrodruhovia 19 12,40 10,60 3 31,80
10. M&M Fishing 20 10,87 9,91 3 29,72
11. DAFF Fish 13 15,91 12,73 2 25,45
12. D&T Carp team 21 13,90 12,42 2 24,84
13. Bino carp 12 12,74 11,27 2 22,54
14. R&P carp team 9 10,21 10,21 2 19,86
15. Carp Team Devil 15 10,31 10,31 1 10,31
16. Fancy carp 6 0,00 0,00 0 0,00
17. Klaudia Carp Team 5 0,00 0,00 0 0,00
18. Royal carp team 3 0,00 0,00 0 0,00
15,91 11,36 51 579,58

V noci sa chytili ďalšie úlovky.

5.9.2019

Krásne dnešné úlovky na preteku.

Výsledky po 30 hodinách

Úlovkov pribúda a priebežná tabuľka sa opäť menila.

Team Sektor Najväčšia ryba Priemer Počet rýb TOTAL KG
1. Carp Angler Team Kecskemet 17 15,62 11,74 5 58,71
2. Profici 16 10,63 9,85 5 49,26
3. Mikbaits SK/CZ 8 12,28 10,93 4 43,72
4. Senior Carp 11 12,25 10,82 4 43,26
5. CT Šajdíkove Humence 2 13,77 12,22 3 36,67
6. LSH carphunter team 14 15,03 11,92 3 35,76
7. M&M Fishing 20 10,87 9,91 3 29,72
8. FB Crazy CT 18 12,29 11,98 2 23,95
9. K&K Team 22 12,50 11,44 2 22,88
10. Bino carp 12 12,74 11,27 2 22,54
11. Dobrodruhovia 19 10,12 9,70 2 19,40
12. R&P carp team 9 10,21 10,21 1 10,21
13. DAFF Fish 13 9,54 9,54 1 9,54
14. Fancy carp 6 0,00 0,00 0 0,00
15. Klaudia Carp Team 5 0,00 0,00 0 0,00
16. Carp Team Devil 15 0,00 0,00 0 0,00
17. Royal carp team 3 0,00 0,00 0 0,00
18. D&T Carp team 21 0,00 0,00 0 0,00
10,96 37 405,62

Ďalšie úlovky, ktoré zachytil náš objektív.

Výsledky po 18 hodinách

Po 18- tich hodinách tu máme pár zmien, no pretek je stále len na začiatku.

Team Sektor Najväčšia ryba Priemer Počet rýb TOTAL KG
1. Carp Angler Team Kecskemet 17 15,62 12,54 3 37,62
2. LSH carphunter Team 14 15,03 11,92 3 35,76
3. M&M Fishing Team 20 10,87 9,91 3 29,72
4. CT Šajdíkove Humence 2 13,77 11,82 2 23,64
5. Bino carp Team 12 12,74 11,27 2 22,54
6. K&K Team 22 12,50 12,50 1 12,50
7. Senior Carp Team 11 10,03 10,03 1 10,03
8. DAFF Fish 13 9,54 9,54 1 9,54
9. Profici 16 9,41 9,41 1 9,41
10. R&P carp Team 9 0,00 0,00 0 0,00
11. Mikbaits SK/CZ 8 0,00 0,00 0 0,00
12. Fancy carp Team 6 0,00 0,00 0 0,00
13. Klaudia Carp Team 5 0,00 0,00 0 0,00
14. Carp Team Devil 15 0,00 0,00 0 0,00
15. FB Crazy CT 18 0,00 0,00 0 0,00
16. Royal carp team 3 0,00 0,00 0 0,00
17. D&T Carp team 21 0,00 0,00 0 0,00
18. Dobrodruhovia 19 0,00 0,00 0 0,00
15,62 11,21 17 190,76

4.9.2019

Výsledky po 6 hodinách

Prinášame prvé výsledky po 6- tich hodinách. Pretek sa rozbieha.

Team Sektor Najväčšia ryba Priemer Počet rýb TOTAL KG
1. CT Šajdíkove Humence 2 13,77 11,82 2 23,64
2. Bino carp 12 12,74 11,27 2 22,54
3. M&M Fishing 20 10,87 10,87 1 10,87
4. R&P carp team 9 0,00 0,00 0 0,00
5. Mikbaits SK/CZ 8 0,00 0,00 0 0,00
6. Profici 16 0,00 0,00 0 0,00
7. Fancy carp 6 0,00 0,00 0 0,00
8. Klaudia Carp Team 5 0,00 0,00 0 0,00
9. Carp Team Devil 15 0,00 0,00 0 0,00
10. LSH carphunter team 14 0,00 0,00 0 0,00
11. FB Crazy CT 18 0,00 0,00 0 0,00
12. Royal carp team 3 0,00 0,00 0 0,00
13. K&K Team 22 0,00 0,00 0 0,00
14. D&T Carp team 21 0,00 0,00 0 0,00
15. DAFF Fish 13 0,00 0,00 0 0,00
16. Dobrodruhovia 19 0,00 0,00 0 0,00
17. Carp Angler Team Kecskemet 17 0,00 0,00 0 0,00
18. Senior Carp 11 0,00 0,00 0 0,00
13,77 11,41 5 57,05

Predstavenie tímov

   

 

   

Ďalšia bodovaná ryba je na mieste č.2. CT Šajdíkové Humence si pripisujú prvé body s týmto 13,77 kg vážiacím kaprom.

Prvá bodovaná ryba

Máme prvú bodovanú rybu z miesta č. 12, tím BINO CARP TEAM chytil amura s hmotnosťou 9,80 kg.

Cena za prvú bodovanú rybu je balíček Prekaprarov.sk v hodnote 100Eur

Vylosované lovné miesta

Pretekári si už vylosovali svoje lovné miesta.

Poradie Team Člen tímu Člen tímu Člen tímu Poradie Sektor
1. R&P carp team Rudolf Kedžuch Pavlína Kedžuchová 14 9
2. Mikbaits SK/CZ Přemysl Prichystal 10 8
3. CT Šajdíkove Humence Ján Burian Miroslav Janík 2 2
4. Profici Teofil Adámik Róbert Sovič Michal Kysela 5 16
5. Fancy carp Robo Kapala Majo Fenik 7 6
6. Klaudia Carp Team Szabolcs Karpaty Szabolcs Karpaty ml. Klaudia Karpatyova 1 5
7. Carp Team Devil Jaroslav Miko Štefan Fridrich 8 15
8. LSH carphunter team Julius Vince Zoltan Ladics 12 14
9. FB Crazy CT František Czafik Balasz Csicsola 17 18
10. Royal carp team Martin Karady Peter Roka 15 3
11. M&M Fishing Miroslav Ralbovsky Mirka Ralbovská 6 20
12. K&K Team Nicolai Kogler Manfred Kogler Marion Kogler (helper) 11 22
13. D&T Carp team Dominika Klenková Cabadaj Tomáš Peter Gazdík 16 21
14. DAFF Fish David Vorčák Roman Puczok 4 13
15. Dobrodruhovia Albin Michalica Patrik Michalica 9 19
16. Bino carp Sanyo Fodor Hajnalka Sárközi Tomi Bartal 3 12
17. Carp Angler Team Kecskemet Csaba Herczeg Zoltan Papp 18 17
18. Senior Carp Pavel Brbúch Ján Profand 13 11

Galéria

 

 

Najnovšie články

Ďalšia vydarená rybačka

Ahojte, práve som absolvoval rýchlu 24 hodinovú vychádzku na Svitské kaprové Jazero. Keďže som tam chytal prvýkrát nemal som veľké očakávania ale opak bol pravdou

Čítať »