3.ročník GIANTS FISHING Cup 2018- priebeh preteku

Celý priebeh budeme pravidelne aktualizovať.

27.6.2018 18:30

Definitívne výsledky
Poradie sektor Team Počet rýb Najväčšia
ryba
TOTAL
1. 10 CT Aminomix 3 19,07 50,65
2. 19 Sticky Baits 1 3 16,20 46,32
3. 27 Miska team 3 18,41 45,80
4. 23 CT Maximus 3 15,86 42,82
5. 26 Team Predator 3 15,16 42,51
6. 28 Mikbaits team SK 3 15,44 42,48
7. 24 CT Liptov 3 17,35 40,98
8. 22 RFC Carp team 3 14,32 40,84
9. 11 Mikbaits team MA 3 14,27 40,60
10. 3 Fishing team Levárky 3 13,70 39,34
11. 18 Rojo Carp 3 15,74 38,86
12. 20 Carp Team Devil 2 3 15,94 38,43
13. 12 CT Partizanske 2 3 12,36 35,74
14. 9 Zvozil&Galovič 3 12,56 35,65
15. 17 CT Partizanske 1 3 12,39 35,56
16. 13 Mikbaits SK/CZ 3 12,89 34,35
17. 5 Sticky Baits Pelada 3 11,94 33,19
18. 15 Team BONOBO 3 12,00 33,15
19. 7 Carpproduct 2 12,30 24,54
20. 4 R&P Carp Team 2 12,47 23,45
21. 6 BB carp team 2 11,29 22,12
22. 14 RFC 2 Carp Team 2 11,05 22,03
23. 16 NutriGang 2 11,16 21,70
24. 25 Profess/Mikbaits team 1 11,59 11,59
25. 1 Masterfish 0,00
26. 2 CT Sajdikove Humence 0,00
27. 8 Carp Team Devil 1 0,00
28. 21 Stickybaits Slovakia 0,00

27.6.2018 9:30

Výsledky po 44 hodinách
Poradie sektor Team Počet rýb Najväčšia
ryba
TOTAL
1. 10 CT Aminomix 3 19,07 48,29
2. 19 Sticky Baits 1 3 15,92 44,12
3. 23 CT Maximus 3 15,86 42,82
4. 26 Team Predator 3 15,16 42,51
5. 27 Miska team 3 18,41 41,62
6. 28 Mikbaits team SK 3 15,44 40,89
7. 22 RFC Carp team 3 14,32 40,84
8. 11 Mikbaits team MA 3 14,27 40,60
9. 3 Fishing team Levárky 3 13,70 39,34
10. 18 Rojo Carp 3 15,74 38,86
11. 12 CT Partizanske 2 3 12,36 35,74
12. 17 CT Partizanske 1 3 12,39 35,56
13. 13 Mikbaits SK/CZ 3 12,89 34,35
14. 9 Zvozil&Galovič 3 11,68 34,11
15. 15 Team BONOBO 3 12,00 33,01
16. 24 CT Liptov 3 10,82 31,48
17. 7 Carpproduct 2 12,30 24,54
18. 20 Carp Team Devil 2 2 11,46 22,49
19. 16 NutriGang 2 11,16 21,70
20. 25 Profess/Mikbaits team 1 11,59 11,59
21. 6 BB carp team 1 11,29 11,29
22. 4 R&P Carp Team 1 10,98 10,98
23. 14 RFC 2 Carp Team 1 10,98 10,98
24. 1 Masterfish 0,00
25. 2 CT Sajdikove Humence 0,00
26. 5 Sticky Baits Pelada 0,00
27. 8 Carp Team Devil 1 0,00
28. 21 Stickybaits Slovakia 0,00

27.6.2018 9:00

Pred zverejnením posledných priebežných výsledkov, sme ešte odvážili ryby, ktoré pomiešali poradie preteku. Máme pred sebou posledné hodiny a rozhodne každá ryba.

 

26.6.2018 20:30

Najnovšie výsledky po 32 hodinách.

Poradie sektor Team Počet rýb Najväčšia
ryba
TOTAL
1. 10 CT Aminomix 3 19,07 48,29
2. 19 Sticky Baits 1 3 15,92 44,12
3. 26 Team Predator 3 15,16 42,51
4. 27 Miska team 3 18,41 41,62
5. 11 Mikbaits team MA 3 13,40 39,19
6. 22 RFC Carp team 3 13,89 38,97
7. 3 Fishing team Levárky 3 13,70 38,69
8. 23 CT Maximus 3 14,15 38,35
9. 28 Mikbaits team SK 3 13,81 36,23
10. 12 CT Partizanske 2 3 11,69 34,78
11. 13 Mikbaits SK/CZ 3 12,89 34,35
12. 18 Rojo Carp 3 11,90 34,20
13. 15 Team BONOBO 3 12,00 33,01
14. 7 Carpproduct 2 12,30 24,54
15. 17 CT Partizanske 1 2 12,38 23,17
16. 9 Zvozil&Galovič 2 11,41 22,43
17. 24 CT Liptov 2 10,82 20,82
18. 20 Carp Team Devil 2 1 11,03 11,03
19. 4 R&P Carp Team 1 10,98 10,98
20. 14 RFC 2 Carp Team 1 10,98 10,98
21. 1 Masterfish 0,00
22. 2 CT Sajdikove Humence 0,00
23. 5 Sticky Baits Pelada 0,00
24. 6 BB carp team 0,00
25. 8 Carp Team Devil 1 0,00
26. 16 NutriGang 0,00
27. 21 Stickybaits Slovakia 0,00
28. 25 Profess/Mikbaits team 0,00

26.6.2018 16:30

Ďalšie krásne bodované ryby.

26.6.2018 12:45

Na mieste číslo 11 sme mali kopec roboty, odvážili sme  4 kaprov. Krásny double posúva Mikbaits MA vyššie v poradí v tabuľke.

26.6.2018 07:30

Pridávame nočné a ranné úlovky.

26.6.2018 07:00

Výsledky po 20- tich hodinách

Poradie sektor Team Počet rýb Najväčšia
ryba
TOTAL
1. 26 Team Predator 3 13,70 40,54
2. 3 Fishing team Levárky 3 13,70 38,69
3. 19 Sticky Baits 1 3 15,92 38,60
4. 11 Mikbaits team MA 3 12,86 34,97
5. 12 CT Partizanske 2 3 11,69 34,31
6. 23 CT Maximus 2 14,15 26,96
7. 7 Carpproduct 2 12,30 24,54
8. 17 CT Partizanske 1 2 12,38 23,17
9. 18 Rojo Carp 2 11,90 22,57
10. 27 Miska team 2 10,79 21,36
11. 24 CT Liptov 2 10,82 20,82
12. 10 CT Aminomix 1 19,07 19,07
13. 22 RFC Carp team 1 13,89 13,89
14. 9 Zvozil&Galovič 1 11,41 11,41
15. 4 R&P Carp Team 1 10,98 10,98
16. 13 Mikbaits SK/CZ 1 10,09 10,09
17. 1 Masterfish
18. 2 CT Sajdikove Humence
19. 5 Sticky Baits Pelada
20. 6 BB carp team
21. 8 Carp Team Devil 1
22. 14 RFC 2 Carp Team
23. 15 Team BONOBO
24. 16 NutriGang
25. 20 Carp Team Devil 2
26. 21 Stickybaits Slovakia
27. 25 Profess/Mikbaits team
28. 28 Mikbaits team SK

25.6.2018 20:00

Výsledky po 8 hodinách, úprimne nezažil som pretek, na ktorom sa pochyalo hneď v úvode toľko pekných rýb.

Výsledky po 8 hodinách
Poradie sektor Team Počet rýb Najväčšia
ryba
TOTAL
1. 11 Mikbaits team MA 3 11,63 32,39
2. 10 CT Aminomix 1 19,07 19,07
3. 19 Sticky Baits 1 1 15,92 15,92
4. 23 CT Maximus 1 14,15 14,15
5. 22 RFC Carp team 1 13,89 13,89
6. 3 Fishing team Levárky 1 13,02 13,02
7. 7 Carpproduct 1 12,24 12,24
8. 18 Rojo Carp 1 11,9 11,9
9. 12 CT Partizanske 2 1 11,69 11,69
10. 9 Zvozil&Galovič 1 11,41 11,41
11. 4 R&P Carp Team 1 10,98 10,98
12. 1 Masterfish 0
13. 2 CT Sajdikove Humence 0
14. 5 Sticky Baits Pelada 0
15. 6 BB carp team 0
16. 8 Carp Team Devil 1 0
17. 13 Mikbaits SK/CZ 0
18. 14 RFC 2 Carp Team 0
19. 15 Team BONOBO 0
20. 16 NutriGang 0
21. 17 CT Partizanske 1 0
22. 20 Carp Team Devil 2 0
23. 21 Stickybaits Slovakia 0
24. 24 CT Liptov 0
25. 25 Profess/Mikbaits team 0
26. 26 Team Predator 0
27. 27 Miska team 0
28. 28 Mikbaits team SK 0

25.6.2018 19:00

Ryba na Cetíne berie a chytajú sa krásne ryby. Pripravujeme aktuálne výsledky po 8 hodinách.

 

25.6.2018 14:30

Takže okrem krásnej prvej bodovanej ryby skončili v podložke aj ďalšie. Aktuálne je na Cetíne mierne veterné počasie, pričom sa už chytila 19 kg ryba (info čoskoro).

 

 

 

25.6.2018

10:15

Vyžrebované miesta tímov, aktuálne pretek začal, takže čakáme na prvú ulovenú rybu.

sektor Team Meno1 Meno2 meno 3
22 RFC Carp team Rudolf Strižinec Marek Šišan
27 Miska team Misko Gndr Miska Soltesova Michal Zeleňák
28 Mikbaits team SK Robo Šrank Nina Zverinova
12 CT Partizanske 2 Turcek Adam Lukáš Turček
24 CT Liptov Tomas Staroň Branislav Devečka
25 Profess/Mikbaits team David Darnadi Peter Darnadi Roman Darnadi
15 Team BONOBO Stanislav Petrovič Zdeno Pavúk
13 Mikbaits SK/CZ Premysl Prichystal Peter Toth
19 Sticky Baits 1 Marián Gašperán Patrik Jašík Milan Kučka
16 NutriGang Martin Kopalek Andrej Hyža
17 CT Partizanske 1 Miroslav Kováčik Milan Igaz
26 Team Predator Pavol Šikula Jakub Baranék Michaela Somogyiová
7 Carpproduct Jan Grufik Jaroslav Poliak
8 Carp Team Devil 1 Jaroslav  Miko Michal Kalmár
11 Mikbaits team MA Michal Koporec Mario Kozák
21 Stickybaits Slovakia Tomas Gerhart Majo Belák
18 Rojo Carp Robo Kapala Majo Feník
14 RFC 2 Carp Team Marek Kubicek Milan Šiatkovský
3 Fishing team Levárky Ľubomír Hajdín David Vavřik Ľubomír Hajdín junior
6 BB carp team Jakub Benedek Tomáš Benedek
10 CT Aminomix Jan Bolfík František Piškula
5 Sticky Baits Pelada Rainold Pršinský Daniel Kovács
20 Carp Team Devil 2 Štefan Fridrich Peter Pajonk
9 Zvozil&Galovič Ferdinad Galovič Róbert Zvozil
1 Masterfish Dušan Kubica Miroslav Barica
23 CT Maximus Peter Dohnálek Lukáš Kukol
4 R&P Carp Team Rudolf Kedžuch Pavlína Kedžuchova
2 CT Sajdikove Humence Ján Burian Miro Janík

 

25.6.2018

06:00

Práve prebieha registrácia tímov, poháre máme pripravené. Nálada je vynikajúca.

 

22.6.2018

Ceny pre víťazov sú už pripravené.

Kony:

“ Tento rok sme pre víťazov pripravili netradičné „poháre“, takýchto krásnych kaprov. Samozrejme každý team dostane 2 kaprov a podstavce sú vo farbe : zlato, striebro a bronz  …. Vidíme sa v pondelok na Cetíne!

Kony a jeho TEAM – www.prekaprarov.sk

21.6.2018

Mapa štrkoviska Veľký Cetín

 

3.ročník GIANTS FISHING Carp Cup 2018 

Zoznam prihlásených tímov:

1. CT Maximus
2. RFC 2 Carp Team
3. CT Aminomix Jan Bolfík František Piškula
4. CT Partizanske 1 Turcek Adam
5. R&P Carp Team Rudolf Kedžuch Pavlína Kežduchová
6. Rojo Carp Robo Kapala
7. Zvozil&Galovič
8. Fishing team Levárky Dávid Vavřik
9. Mikbaits team SK Robo Šrank Nina Zverinova
10. Mikbaits team MA Michal Koporec
11. Mikbaits SK/CZ Premysl Prichystal
12. RFC Carp team Rudolf Strižinec Marek Šišan
13. Profess/Mikbaits team David Darnadi
14. Team BONOBO Stanislav Petrovič
15. Sticky Baits Pelada Feri Danoci
16. CT Liptov Tomas Staron
17. Carpproduct Jan Grufik
18. Carp Team Devil 1 Miko
19. Carp Team Devil 2 Miko
20. Nutrigang Team
21. CT Sajdikove Humence Ján Burian  Miro Janik
22. BB carp team Benedek
23. Masterfish Dušan Kubica
24. Stickybaits Slovakia Tomas Gerhart
25. CT Partizanske 2 Turcek Adam
26. Team Predator Palo Sikula
27. Miska team Misko Gndr Miska Soltesova
28. Sticky Baits 1 Gasperan Marian

Najnovšie články

VN Vrbov – miesto 5

Tento rok som si povedal, že obľúbený revír VN Vrbov odchytám počas celej sezóny na každom lovnom mieste. A keďže sa môj pôvodný plán chytať

Čítať »